Atribuită Cumpărare directă

1 SR ISO 11261:2000 Calitatea solului. Determinarea azotului total. Metoda Kjeldahl modificată Limba romana 1 bucata 68.55 ron fara TVA 2 SR ISO 11263:1998 Calitatea solului. Determinarea fosforului. Determinarea spectrometrică a fosforului în soluţie de bicarbonat de sodiu Limba romana 1 bucata 68.55 ron fara TVA 3 SR ISO 10390:2015 Calitatea solului. Determinarea pH-ului Limba romana 1 bucata 71.58 ron fara TVA 4 STAS 7184/21- 82 Soluri. Determinarea conţinutului de humus Limba romana 1 bucata 59.46 ron fara TVA 5 STAS 7184/18- 80 Soluri. Determinarea conţinutului de potasiu accesibil şi potenţial accesibil pentru plante Limba romana 1 bucata 59.46 ron fara TVA

Număr anunț
DA26534256
Autoritate contractantă
statiunea de cercetare si dezvoltare agricola lovrin (CUI 9179830)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,60 RON
Valoare atribuită
327,60 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,60 RON

din 327,60 RON estimat