Atribuită Cumpărare directă

Cloramina tablete, Sapun lichid 5L, Prosop pliat tip Z, alb, 2 str., 150 foi / pac. 24 x 21.5 cm, 20 pac. / bax.Saci menajeri negri, HDPE, 60 L, 50 buc/rola Hartie igienica alba, 3 str., 10 buc / pac.Prosop hartie celuloza, 150 m, 2 straturi, pretaiat, ambalat individual Prosop hartie, pliat, tip Z, verde, 250 foi/pac (23 x 25 cm), 20 pac/bax

Număr anunț
DA26558215
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI 21647078)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.179,33 RON
Valoare atribuită
1.179,33 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.179,33 RON

din 1.179,33 RON estimat