Atribuită Cumpărare directă

NUFAR DETARTRANT ULTRA-ACTIV 750ML 5552 90 BUC 7029458 MOP ECO 160GR PLASTINA 30 BUC 7050022 MATURA EUROPEEA 5013 60 BUC 7033262 COADA LEMN EUCALIPT 1.1 60 BUC 7012290 SANO POLIWAX CERAMIC 2L 2412 32 BUC

Număr anunț
DA26560031
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.731,88 RON
Valoare atribuită
1.731,88 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.731,88 RON

din 1.731,88 RON estimat