Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Pret Valoare neta A332150ALB Servetel alb, 33x33, 2 straturi, 150buc/pac PAC 24 4.62 110.88 0939 Folie aluminiu rola 0,29x150m ROLA 5 29.41 147.05 MATERM2 Manusi cu insertie de aluminiu pentru cuptor, termorezistente BUC 10 5.46 54.60 HCO5002 Hartie copt dublu siliconata , coala 60x40cm PAC 2 79.83 159.66 4 41 472.19
- Număr anunț
- DA26546313
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 33772000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 472,19 RON
- Valoare atribuită
- 472,19 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.