Atribuită
Cumpărare directă
Cod produs Denumire produs UM Pret Ron fara tva Cantitate Valoare fara tva 0748POL Saci menajeri 35litri Rapido, negri, 50buc/rola, Hdpe rola 1.85 20 37 S120/10LN Saci menajeri 120litri Rapido, negri, 10 buc/rola, Ldpe rola 2.40 15 36 177WOK Saci menajeri 240 litri, 10buc/rola, negri, Ldpe rola 4.90 15 73.5 Total fara tva : 146.5 ron
- Număr anunț
- DA26551090
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146,50 RON
- Valoare atribuită
- 146,50 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.