Atribuită Cumpărare directă

Carja mica - brat sustinere lampa iluminat stradal, lampa de iluminat stradal70 W, CLEME DE LEGATURA CDD45

Număr anunț
DA26562479
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
Furnizor / câștigător
TIFO ENERGY SRL (CUI 33959189)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.736 RON
Valoare atribuită
9.736 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.736 RON

din 9.736 RON estimat