Atribuită Cumpărare directă

Comuna Darova, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa contracteze lucrari de „REABILITARE SECTOR CANALIZARE IN LOCALITATEA DAROVA, COM. DARVA, JUDETUL TIMIS".Alaturat va atasam documentatia tehnico-economica necesara in vederea formularii unei oferte ferme din partea dumneavoastra. Dupa rularea listelor de cantitati intr-un soft specializat de ofertare tehnica, va rugam sa aplicati reducere la valoarea unitara aferenta produsului de catalog in conformitate cu contravaloarea devizului oferta intocmit in baza documentatiei tehnice impuse de catre autoritatea contractanta. In eventualitatea in care oferta dvs. va fi acceptata, ofertantul are obligatia de a transmite propunerea financiara in original sau prin e-mail purtator de semnatura electronica in termen de maxim 24 ore. Va multumim.

Număr anunț
DA26547379
Autoritate contractantă
Comuna Darova (CUI 4483820)
Furnizor / câștigător
COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 16254102)
Cod CPV
45332000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126.050,42 RON
Valoare atribuită
126.050,42 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126.050,42 RON

din 126.050,42 RON estimat