Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse pentru combaterea pandemiei COVID 19 in unitatile de învățământ și Primaria Municipiului Beius, conform Caietului de sarcini si ofertei depuse.

Număr anunț
DA26569954
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.060 RON
Valoare atribuită
4.060 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.060 RON

din 4.060 RON estimat