Atribuită
Cumpărare directă
SEGO VAC 1.5 Pompa de vacuum Super Ego , cod 1500001398 PREZENTARE PRODUS Aparat de vid cu Ø 54 mm, pentru un control simplu și rapid al procesului de evacuare. Mâner ergonomic cu protecție pentru o aderență mai confortabilă. Carcasa și capacul ventilatorului din aluminiu turnat. O bază robustă pentru o stabilitate mai mare. Vizor cu indicator de nivel al uleiului și sistem de scurgere a uleiului pentru golire ușoară. Acces ușor la încărcarea uleiului Include: adaptoare (5/16 "SAE și 3/8" SAE) și sticlă de plastic din ulei mineral (250 ml). PRODUCATOR: SUPER EGO
- Număr anunț
- DA26570116
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 42122000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691,20 RON
- Valoare atribuită
- 691,20 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.