Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL TEHNIC (0.900 ml )= 33 buc x 12.61 lei/ buc GASKET = 100 buc x 4.20 lei/ buc SPRAY DEGRIPANT 333ML = 100 buc x 8.40 lei/ buc

Număr anunț
DA26545630
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
Furnizor / câștigător
ANDANAUTO SRL (CUI 15683696)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.676,13 RON
Valoare atribuită
1.676,13 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.676,13 RON

din 1.676,13 RON estimat