Atribuită
Cumpărare directă
a). Asistenta si consultanta in domeniul achizitiilor, in baza prevederilor Legii nr. 98/2016 si H.G. nr. 395/2016, respectiv: 1. Consultanta pentru intocmire si asistenta in utilizarea DUAE-art. 193 din Legea nr. 98/2016; 2. Consultanta pentru intocmirea documentatiei de atribuire-art. 20 din H.G. nr. 395/ 2016; 3. Consultanta pentru intocmire documente–suport-stategia de contractare si declaratie cu persoanele de decizie; 4. Consultanta pentru postarea documentatiei de atribuire in SEAP si transmitere validare spre ANAP sau modificare ca urmare a observatiilor ANAP; postare anunt de particip in SEAP si calculare termene limita; 5. Consultanta pentru analizarea conditiilor de excludere, criteriilor de calificare si selectie a ofertantilor; 6. Consultanta pentru redactarea raspunsurilor la solicitarile de clarificari; 7. Consultanta pentru elaborarea procesului verbal de deschidere/constatare a ofertelor; 8. Consultanta pentru analizarea si evaluarea ofertelor depuse – se vor redacta in draft procesele verbale ale comisiei de evaluare pe baza raportelor de specialitate primite de la expertul cooptat; 9. Consultanta pentru redactarea solicitarilor de clarificari referitoare la ofertele depuse; 10. Consultanta pentru elaborarea rapoartelor de analiza, a comunicarilor catre ofertanti, a raportului procedurii in intregime; 11. Asistenta in cazul eventualelor contestatii – intocmire raspuns notificare prealabila, intocmire masuri de remediere, intocmire punct de vedere contesta
- Număr anunț
- DA26575358
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGOESTI (CUI 2573861)
- Furnizor / câștigător
- FIRST MONOCROM CONSULTING S.R.L. (CUI 43106456)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.500 RON
- Valoare atribuită
- 9.500 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.