Atribuită Cumpărare directă

Panou panouri tabla afisaj din pluta cu rama din aluminiu 90x120 90 x 120 90*120 cm B4U PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26540328
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,94 RON
Valoare atribuită
209,94 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,94 RON

din 209,94 RON estimat