Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici fizico-chimice: ASPECT: lichid transparent CULOARE: albastru MIROS: caracteristic esenţelor folosite Ph: 8 ± 1 SOLUBILITATE: completă în orice proporţie CARACTER CHIMIC: cationic BIODEGRABILITATE: > 90% TERMEN DE VALABILITATE: 3 ani de la data fabricaţiei Domeniul de aplicare: KLINTENSIV® DETERGENT DEZINFECTANT CONCENTRAT este folosit pentru curatarea si dezinfectarea: • suprafetelor – domeniul medical/industrial/institutional/casnic/colectivitati • instrumentarului – domeniul medical • microaeroflorei – domeniul medical/industrial/institutional/ casnic/colectivitati. Utilizarea substanţei/preparatului Detergent dezinfectant CONCENTRAT pentru uz profesional; curatarea, dezinfecția suprafetelor si a microaeroflorei. Se poate folosi si la curatarea si dezinfectia instrumentarului medical. Se utilizeaza pe toate tipurile de suprafete, inclusiv cele intens circulate (lemn, pardoseli, faianta, PVC, inox, sticla, plastic, mobilier, ceramica, brancarde, carucioare, scaune mobile, canapele consultatii, mese tratament, grupuri sanitare, saloane nou-nascuti, etc). Se mai poate folosi si la dezinfectia instrumentarului medical și a ustensilelor de laborator, echipamentelor, recipientelor, ustensilelor din cabinete medicale, unități sanitare. Se pot curate si dezinfecta suprafetele, echipamentele, microaeroflora si, eventual, instrumentarul din saloane cosmetic, zone industrial, farmaceutice, etc. Nu decoloreaza, nu albeste, nu se clateste (pentru utilizarea pe suprafete s
- Număr anunț
- DA26575862
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- VISTA DISTRIBUTION SRL (CUI 38042852)
- Cod CPV
- 16400000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 955,98 RON
- Valoare atribuită
- 955,98 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.