Atribuită Cumpărare directă

Tip aparat: Frigider cu 1 usa Incorporabil: Nu Specificatii generale Clasa energetica: A+ Tehnologie racire: Statica Volum total: 221 Volum total: 151 - 250 L Volum frigider: 203 Volum congelator: 19 Compartiment frigider Dezghetare: Automata Numar rafturi cabinet: 4 Cutie fructe / legume: Garden Fresh Rafturi pe usa: 5 Compartiment congelator Decongelare: Manuala Detalii tehnice Numar compresoare: 1 Consum energetic (kW/an): 214 Autonomie fara curent (ore): 16 Nivel de zgomot (dB): 39 Culoare: Alb Functionalitate Control: Mecanic Usi reversibile: Da Dimensiuni Latime: 54 cm Adancime: 60 cm Inaltime: 144 cm Greutate 43 Kg Brand: Arctic Garantie: 36 luni, AF54250+ f09/f39 , f02

Număr anunț
DA26561375
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.059 RON
Valoare atribuită
1.059 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.059 RON

din 1.059 RON estimat