Atribuită
Cumpărare directă
Calor Economic 3 - neaccizat, plata la termen (maxim 30 zile de la data facturii). Combustibil pentru incalzire Densitate max 940 kg/mc Vascozitate conventionala la 50C max 3 Putere calorica inferioara 9650 kcal/kg Facturarea se face la livrare, in lei/tona Cantitate minim achizitionata: 4 tone. Este obligatoriu ca la destinatie sa se permita accesul unei cisterne de capacitate mare (25 tone)
- Număr anunț
- DA26572867
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA BISTRITA (CUI 2541428)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.050,50 RON
- Valoare atribuită
- 51.050,50 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.