Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE TABLETE PENTRU ELEVII DELA CLASELE 0-VIII DE LA SCOALA TITESTI , FONDURI ALOCATE DE PRIMARIE

Număr anunț
DA26575195
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TITESTI (CUI 29878434)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.747,35 RON
Valoare atribuită
16.747,35 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.747,35 RON

din 16.747,35 RON estimat