Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Stingătoare Incendiu: Tip P6 - 12 buc. şi Tip G2 - 4 buc., in conformitate cu Formularul de propunere tehnică și financiară transmims pe mail, înregistrat la Consiliul Județean Alba sub nr. 22555/09.10.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26578441
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- MIROPA ARM SRL (CUI 14657400)
- Cod CPV
- 35111320-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.248 RON
- Valoare atribuită
- 1.248 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.