Atribuită Cumpărare directă

Concentratie: 1.25mg/ml; Forma: SOL. INJ.; Amablaj: Cutie x 5 fiole x 1ml; Producator: KRKA d.d.

Număr anunț
DA26565803
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33622800-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,60 RON
Valoare atribuită
228,60 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,60 RON

din 228,60 RON estimat