Atribuită
Cumpărare directă
Masti anestezie de unica folosinta, sterile, cu supapa si inel de fixare, - forma anatomica, transparenta - Conector pentru atasarea la sistemul de ventilatie/anestezie - Ambalat individual / steril Marimi disponibile: 1-3 buc, 2-3 buc, 3-5 buc, 4-5 buc, 5-5 buc, 6-5 buc -marcaj CE.
- Număr anunț
- DA26566452
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 33171110-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 203,70 RON
- Valoare atribuită
- 203,70 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.