Atribuită Cumpărare directă

hartie xerox a4-25, dosar pvc-100, biblioraft-10, corector fluid-5, agarfe -10, folie pr-1, ascutitori-5, perforator-7, capsator-7, foarfece-3, catalog gradinita -5, condica prez prof a3-10, role fax -1, catalog inv sc-18, catalog liceu-4, catalog sc prof- 1, carnet elev-77, mine pix-10, autocolant a4-2, etichete-100, laminare a3 -4, banda dublu ad -1, plansa tabla magnetica -2, cutter-6, creion carbune-1, creioane grafit-5, radiere 2, acuarele-1 set , pensule -2 seturi , coperti catalog pvc a3-23 buc

Număr anunț
DA26560315
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SAT MARGARITI COMUNA BECENI (CUI 3662550)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.852,46 RON
Valoare atribuită
1.852,46 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.852,46 RON

din 1.852,46 RON estimat