Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Panou pluta 90x120 cm, rama lemn 331051629 3 79.00 Lei 237.00 Lei Cartus compatibil HP CE285A, ORINK 124110953 2 54.90 Lei 109.80 Lei Cartus compatibil HP CE285A, RETECH 2220114 2 49.90 Lei 99.80 Lei Cartus compatibil HP CB436A eco 303040925 2 44.90 Lei 89.80 Lei Cartus compatibil HP CF217A cu CHIP, RETECH 331081427 2 89.90 Lei 179.80 Lei Cartus compatibil XEROX PHASER 3020 106R02773 320051423 2 193.55 Lei 387.10 Lei Cartus compatibil XEROX Phaser 6510, 106R03485 CYAN RETECH 328091020 2 115.95 Lei 231.90 Lei Cartus compatibil XEROX Phaser 6510, 106R03486 MAGENTA RETECH 328091021 2 115.95 Lei 231.90 Lei Cartus compatibil XEROX Phaser 6510, 106R03487 YELLOW RETECH 328091022 2 115.95 Lei 231.90 Lei Cartus compatibil KYOCERA TK410 TK420 TK435 126080924 2 164.52 Lei 329.04 Lei Cartus compatibil KYOCERA TK-895C CYAN 302111211 1 233.46 Lei 233.46 Lei Cartus compatibil KYOCERA TK-895M MAGENTA 302111212 1 233.46 Lei 233.46 Lei Cartus compatibil KYOCERA TK-895Y YELLOW 302111213 1 233.46 Lei 233.46 Lei Cartus compatibil KYOCERA TK-895BK BLACK 302111210 1 239.77 Lei 239.77 Lei Hartie MAESTRO Beat, A4, 75 g/mp, 500 coli/top 306041654 20 12.99 Lei 259.80 Lei Marker whiteboard si flipchart, SCHNEIDER Maxx 290 - Culoarea: negru 1510069 50 4.20 Lei 210.00 Lei Hartie colorata A4 asortata XEROX Symphony pastel si intens, 80 g/mp, 60 coli/top 320081505 2 12.00 Lei 24.00 Lei Carton colorat A4 asortat XEROX Symphony pastel si intens, 160 g/mp, 24 coli/top 320081507 2 13.00 Lei 26
- Număr anunț
- DA26565867
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CHECEA (CUI 29070730)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.517,69 RON
- Valoare atribuită
- 3.517,69 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.