Atribuită
Cumpărare directă
1.Achizitionare si montare bazin vidanjabil cu capacitatea de 10.000 liri 2.Achizitionare si montaj borduri la trotuare si trepte 49,40 ml 3.Achizitionare si montaj pavele de 6 cm grosime, culoare maro pe trepte si trotuar - 55,72 mp 4.Achizitionare si montaj gard fatada cu inaltimea de H=1,10 - 42 ml 5.Achizitionare si montaj porti acces rutier 3,60 X 1,80 m 6. Betonare curte interioara in suprafata de 122 mp, grosime de 15 cm si armarea cu plasa sudata de fi8.
- Număr anunț
- DA26579341
- Autoritate contractantă
- Comuna Caineni (CUI 2541681)
- Furnizor / câștigător
- STED CONSTRUCT SRL (CUI 15385460)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.633,32 RON
- Valoare atribuită
- 67.633,32 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.