Atribuită Cumpărare directă

Prestări servicii de săpături mecanice (până la 50 cm adâncime) și împrăștiat gunoi (menajer, de grajd etc.), cu buldozer S1500.

Număr anunț
DA26555101
Autoritate contractantă
COMUNA VADASTRA (CUI 5139841)
Furnizor / câștigător
DARCOM CONSTRUCT SRL (CUI 16779609)
Cod CPV
43211000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.275 RON
Valoare atribuită
42.275 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.275 RON

din 42.275 RON estimat