Atribuită
Cumpărare directă
Ochelari Protectie Octans Clear Ochelari de protectie, cu lentile fabricate dintr-o singura piesa (policarbonat), prinsi in suruburi. Standardele de referinta: EN 166, EN 170 Caracteristici: • Protectie impotriva particulelor lansate cu mare de viteza la temperaturi extreme. • Impact cu energie mica • Protectie importiva radiatilor UV • Lentile incolore Marcajul Produsului: Produsul are marcaje pe fata frontala si pe rame, care reprezinta performanta produsului si domeniul adecvat de utilizare. Marcarea: CE REN EN166 Greutate :40,4g; Lungime Brate 120mm; Latime intre varfurile bratelor:97mm; Inaltimea maxima a lentilelor:55mm; Sunt ambalati individual, in cutii de 12per.
- Număr anunț
- DA26570618
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
- Furnizor / câștigător
- ILEANA IMPEX SRL (CUI 197795)
- Cod CPV
- 33735100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 637,50 RON
- Valoare atribuită
- 637,50 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.