Atribuită Cumpărare directă

pere 8,54 lei /kg

Număr anunț
DA26553539
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT NR. 22 BRASOV (CUI 29379035)
Furnizor / câștigător
OPRI SOUND SRL (CUI 19160070)
Cod CPV
03222320-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,90 RON
Valoare atribuită
298,90 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298,90 RON

din 298,90 RON estimat