Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de demontat usi si ferestre vechi, desfacere tencuieli vechi,refacere spaleti usi si geamuri,tencuieli noi cu plasa,gletuit pereti si tavane cu plasa de armare,montat polistiren extrudat spaleti geamuri,vopsit usa de fier,vopsitorii de ulei,ferestre si usi,vopsit tevi, zugraveli cu lavabil var pereti si tavane,confectionat si montat 2 usi PVC intrare hol arhiva ,grilaj fier casa scarii coridor dreapta subsol
- Număr anunț
- DA26566765
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA MURES (CUI 24748174)
- Furnizor / câștigător
- VULCAN CONSTRUCT SRL (CUI 11640269)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.676,73 RON
- Valoare atribuită
- 9.676,73 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.