Atribuită Cumpărare directă

CONFORM OFERTA NR. : 33146 din Data : 12.10.2020. Comanda din SEAP este comanda ferma. Va rog pe factura denumirea produsului UM si pretul sa fie ca in comanda din seap. Termen de valabilitate produse livrate minim 12 luni de la data livrarii.

Număr anunț
DA26576479
Autoritate contractantă
Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,40 RON
Valoare atribuită
319,40 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,40 RON

din 319,40 RON estimat