Atribuită
Cumpărare directă
Piese mentenanta masina implicuit Neopost DS 75i 2825272R ENVELOPE SEPARATION SHAFT INCL FEED ROLLER 1 BUC x 885 lei = 885 2041876D O-RING 2 BUC x 78 lei = 156 2994358X ASSY_SEP_ROLLER_16MM 1 BUC x 436 lei = 436 2951167G SEPARATION ROLLER (UPPER) 2 BUC x 485 lei = 970 2040016R RUBBER PAPER PULLER 4 BUC x 130 lei = 520 2951168H SEPARATION ROLLER (LOWER) 2 BUC x 446 lei = 892 2240261E GEAR Z=28 M=1.5 D=10 2 BUC x 225 lei = 450 Locking plate 2043031G 1 BUC x 235 lei = 235 Transportul si manopera incluse cf contact mentenanta
- Număr anunț
- DA26558127
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- CAPA TECH S.R.L. (CUI 16047484)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.544 RON
- Valoare atribuită
- 4.544 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.