Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta autoturism -categoria A - BT-58-PMB ( Renault Symbol), pentru perioada de 12 luni, valabilitate incepand cu data de 09.10.2020; Factura va fi emisa pe CUI: 24401506;

Număr anunț
DA26500339
Autoritate contractantă
Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,68 RON
Valoare atribuită
114,68 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,68 RON

din 114,68 RON estimat