Atribuită
Cumpărare directă
Pachet compus din urmatoarele produse: 1. Detergent lichid pentru rufe - 2 LAV - detergent lichid concentrat, cu mare putere de spalare, ideal pentru curatarea tesaturilor de toate tipurile (bumbac, sintetice, mixte), in masini de spalat cu dozare automata. Nu degradeaza culorile tesaturilor si indeparteaza petele. Mod de ambalare: bidon 20 kg; cantitate 300 kg, pret unitar 14 ron/kg fara TVA 2. Agent de albire si dezinfectie pe baza de acid peracetic - FIVE SUPER SANITIZZANTE - Dezinfectant pe baza de acid peracetic, nu produce spuma, lipsit de clor, cu degradare biologica de 100%. Este eficient pentru toate tipurile de microoganisme chiar si in concentratii scazute si la temperaturi de actiuni joase. Albeste si dezinfecteaza tesaturile, se foloseste in masina de spalat cu sisteme de dozare automata. Indeplineste urmatoarele activitati: bactericida, levuricida, fungicida, virucida, micobactericida si sporicida conform EN 14.885. Produsul detine aviz eliberat de Ministerul Sanatatii Comisia Nationala de Biocide Nr. Aviz nr. 2614BIO/02/09.20 Mod de ambalare: bidon 25 kg, cantitate 200 kg, pret unitar 14 ron/kg fara TVA 3. Aditiv anticalcar pentru instalatiile cu circuit inchis, in care circula apa - ECAL previne depozitarea crustelor, intarziind si oprind precipitarea carbonatului de calciu, chiar si la solutiile suprasaturate; indeparteaza depunerile de calcar, resturile de detergent si murdarie, mirosurile neplacute, curate si igienizeaza masina de spalat rufe
- Număr anunț
- DA26509088
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.100 RON
- Valoare atribuită
- 8.100 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.