Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultantă la elaborarea cererii de finantare, a dosarului cererii de finantare si a documentelor anexe aferente unui proiect POC prin care solicită ajutor financiar nerambursabil prin OUG nr. 144/2020 : - încadrarea corectă a activitătilor proiectului în cadrul actiunilor sprijinite; - evaluarea eligibilitătii solicitantului, intocmirea proiectului de investitii si a cheltuielilor cuprinse în cadrul proiectului; - evaluarea si analiza respectării criteriilor de selectie/punctare din cadrul grilei de evaluare tehnico – financiare; - verificarea documentelor atasate si corelarea informatiilor din cadrul acestora pentru respectarea cerintelor de conformitate administrativă/eligibilitate a proiectului; - completarea formularului în aplicatia electronică, pentru proiectul ce va fi depus în cadrul apelului de proiecte; - elaborarea anexelor la proiectul depus; - întocmirea dosarului cererii de finantare, aferente proiectului de investitii, conform cerintelor de conformitate impuse de autoritatea finantatoare cit si de cea contractantă; - depunerea on-line a dosarului pe platforma electronică a autoritătii finantatoare; - asistentă pe parcursul verificării proiectului în etapa de evaluare tehnică si financiară a acestuia prin răspunsul la eventualele informatii suplimentare solicitate de autoritatea finantatoare; - asistentă în etapa precontractuală, pina la semnarea contractului de finantare .
- Număr anunț
- DA26501572
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL PALTINIS (CUI 3571559)
- Furnizor / câștigător
- STAR CONSULTING & TRAINING SRL (CUI 16271650)
- Cod CPV
- 79421200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.