Atribuită Cumpărare directă

Album foto in format digital carton lucios DCM 115g/mp • Suport: CD imprimat color • Carcasa slim DVD cu coperta color pe • Compatibilitate: PC • Inscripționat în memoria internă cu fișiere transmise de beneficiar. Drepturi de autor: - drepturile de autor apartin USAMV Bucuresti; - fotografiile sunt puse la dispozitie de USAMVB; - se mentine rezolutia originala

Număr anunț
DA26507798
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
EDITURA INVEL MULTIMEDIA SRL (CUI 30839080)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat