Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia benficiarului 3 Abonament M2M la 1.07 eur/ buc cu urmatoarele beneficii: - Optiune M2M 5 MB Pret abonament lunar : 2.14 eur/ luna fara TVA. Pretul de catalog reprezinta valoarea unui contract valabil 24 de luni. Pentru pretul de catalog 1 euro = 4.9411 ron, Curs Vodafone valabil in data de 28.09.2020
- Număr anunț
- DA26506889
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 253,78 RON
- Valoare atribuită
- 253,78 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.