Atribuită Cumpărare directă

Cartus Toner TN2220 , Negru, pentru FAX BROTHER 2845, Brother DCP 7057 7055 Cartus toner Brother TN2220 Echipamentele: BROTHER DCP 7057 / 7055 / 7060 / 7065 Brother HL2220 / 2230 / 2240 / 2250 / 2270 / 2280, BROTHER MFC 7360 / 7460 / 7860, Transport gratuit pentru minim 4 buc, sau o comanda minima cumulata de 100 lei + tva

Număr anunț
DA26519923
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,74 RON
Valoare atribuită
448,74 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,74 RON

din 448,74 RON estimat