Atribuită Cumpărare directă

iaurt 3,5% 150gr,iaurt 3,5% 5kg horeca,unt de masa 65%grasime 200gr,sana 3,6% 200gr,smantana 16%galetusa 900gr.

Număr anunț
DA26512115
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15551310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,70 RON
Valoare atribuită
258,70 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,70 RON

din 258,70 RON estimat