Atribuită Cumpărare directă

Cablu de instrument Cordial CCI 6 PR cablu de intrument lungime: 6 m mufe: jack 6.3mm - jack 6.3mm la 90 de grade tipul mufelor: Neutrik / Rean-Stecker Husa pentru acordeon Alpenklang 96 Bass Accordion Bag IV husa pentru acordeon compatibila cu acordeoanele de 96 de basi bretele pentru transport captusite material rezistent la apa si rupere captuseala de 5mm buzunar exterior pentru accesorii culoare: neagra dimensiuni (HxWxD): 48x52x30cm Curele acordeon piele XL din piele lungime ajustabila de la minim 93 cm pana la maxim 115 cm latime 10 cm captuseala neagra culoare: negru include curea basi TH 60 Pro Accordion Strap L BK Pentru instrumente de la 96 Bass Dimensiune: L Lungimea curelei: 92 - 99 cm Lățime: 6 cm Tapițat cu catifea neagră Material: Piele neagră

Număr anunț
DA26506387
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JEAN BART TULCEA (CUI 26625119)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
652,92 RON
Valoare atribuită
652,92 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

652,92 RON

din 652,92 RON estimat