Atribuită
Cumpărare directă
AGENDE A5 Montana Material coperta: Piele non-alergică maro. Format 16 x 22 cm. Hartie offset alba, nr pagini 208, tipar 1 culoare (liniere), legare prin coasere / Bloc cusut Suport pix. Ambalare in cutie cadou din carton negru. Tiraj – 50 buc. PRET – 100,3 lei / buc + TVA si AGENDE A5 Black Material coperta: Coperta flexibila realizata din piele naturala de inalta calitate cu striatii la exterior si piele rosie la interior. Inchiderea copertii se face cu elastic. Suport de pix pe cotor, pe interior. Format 16 x 22 cm. Hartie offset alba, bloc velin, nr pagini 256, Bloc detasabil Ambalare in cutie cadou din carton negru. Tiraj – 50 buc. PRET – 148.5 lei / buc + TVA
- Număr anunț
- DA26502318
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- IMPACT CLASS DESIGN SRL (CUI 31264762)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.440 RON
- Valoare atribuită
- 12.440 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.