Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de verificare proiect tehnic pentru modernizari sisteme de iluminat public SERVICII DE INGINERIE PENTRU VERIFICAREA DOCUMENTAŢIEI TEHNICO-ECONOMICE ÎN FAZA PROIECT DE EXECUŢIE, CAIETE DE SARCINI, DETALII DE EXECUŢIE "CREŞTEREA EFICIENŢEI ENERGETICE A ILUMINATULUI PUBLIC ÎN ORAȘUL CERNAVODA (POR 2014-2020_ MODERNIZAREA SISTEMULUI DE ILUMINAT ÎN ORAȘUL CERNAVODA, JUD. CONSTANȚA" cod SMIS 126849. Cumpararea directa se va finaliza prin incheierea unui contract de prestari servicii in conformitate cu specificatiile Caietului de sarcini atasat.
- Număr anunț
- DA26489662
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL (CUI 22739617)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.