Atribuită Cumpărare directă

Electrod combinat cu senzor de temperatura A7780 1M-DIN-ID folosit la un titrator TitroLine 7000, cod A7780 1M-DIN-ID

Număr anunț
DA26508575
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
38900000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.137,80 RON
Valoare atribuită
1.137,80 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.137,80 RON

din 1.137,80 RON estimat