Atribuită
Cumpărare directă
RCA, - Microbuz Mercedes-Bez Sprinter, cap cil: 2143 kw, putere 120, 20 locuri, MMTA 5000 kg, 12 luni, 30.10.2020 - 29.10.2021 - pret: 1496,19 lei - Autoturism Toyota corola: cap cil: 1598 kw, putere 91, 5 ocuri, MMTA 1750 kg, 12 luni, 30.10.2020 - 29.10.2021 - pret: 858,30 lei Prima totala: 2354.49 lei
- Număr anunț
- DA26504716
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.354,49 RON
- Valoare atribuită
- 2.354,49 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.