Atribuită Cumpărare directă

FANION DREPTUNGHIULAR Fomat: 16 x 24 cm Forma: dreptunghiular cu varf Finisare: broderie pe o singura fata Finisaj: franjuri aurii Tiraj – 55 buc. PRET 55 buc. – 49 lei / buc + TVA Suport fanion metalic cromat – 31 lei / buc + TVA

Număr anunț
DA26504010
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
IMPACT CLASS DESIGN SRL (CUI 31264762)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.400 RON estimat