Atribuită Cumpărare directă

MERE PINOVA RO KG CI CARTOFI ALBI RO.10KG BUC GULII RO. BUC C.I VARZA ALBA RO KG C.I TELINA RO. KG. C.I SOREANCA ULEI FL.S.1L TPS LAPTE UHT SEMIDEG. 1, CSALADI FIDEA SCURTA 4OUA

Număr anunț
DA26514164
Autoritate contractantă
Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456,12 RON
Valoare atribuită
456,12 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

456,12 RON

din 456,12 RON estimat