Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de reparare si intretinere autoturisme: - revizie la 4 ani, inlocuire distributie si efectuare ITP la autoturism Dacia Logan, 2016, motorizare K9K-E6; - revizie la 3 ani la autoturism Dacia Duster, 2017, motorizare H5F-F4.

Număr anunț
DA26512023
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI 4221110)
Furnizor / câștigător
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 27885826)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.162,78 RON
Valoare atribuită
2.162,78 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.162,78 RON

din 2.162,78 RON estimat