Atribuită
Cumpărare directă
88734991 ECONOM.DETE.SUPRA.AMB.ECO BU 3 43936012 RIVEX CASA FLORAL 4L RE 1 45005089 PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML BU 2 52865334 PRONTO SPR.SUP.FL300ML+33 TU 3 66498718 OTI SITA PISOAR PAST.PARF BU 10 52276979 MADERO LAVETE UM.18X20CM BU 1 52349172 MADERO LAVETE UNIV.MICR.1 BU 1 34022129 OTI BURETI 150X70X45MM 10 BU 3 68818822 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC BU 16 68818830 FINO SAC GUNOI 60L/20BUC BU 7 47483342 OTI HARTIE IG.DEL.2STR 10 BU 4 44631323 PATIS H.IG.2STR.X10BUC BU 9 41448572 CHIM DEZINFECTANT SUPRAF. BU 1
- Număr anunț
- DA26525690
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520,44 RON
- Valoare atribuită
- 520,44 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.