Atribuită
Cumpărare directă
Avizier magnetic de exterior ACCENTA, 15xA4 COD: 313020916 Spate solid din otel galvanizat Dimensiuni (lxh): 115x112.5 cm (exterior) Dimensiuni (lxh): 110x107.5 cm (interior) Avizier pentru exterior, montaj LANDSCAPE Se pot prinde coli cu ajutorul magnetilor Inchidere/ deschidere: pe latura mica, in lateral Se poate scrie pe suprafata alba din interior
- Număr anunț
- DA26512739
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192170-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 713,44 RON
- Valoare atribuită
- 713,44 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.