Atribuită Cumpărare directă

Unitate toner rezidual Lexmark 74C0W00 ptr. CX725de / CX725dhe / CX725dthe / CS725de / CS720de / CS720dte / CS725dte, 90000pag

Număr anunț
DA26514112
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Furnizor / câștigător
BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
517,83 RON
Valoare atribuită
517,83 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

517,83 RON

din 517,83 RON estimat