Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare serviciu de verificat stingatoare

Număr anunț
DA26535793
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA (CUI 22365032)
Furnizor / câștigător
FIRE PRO EQUIPMENT & SAFETY SRL (CUI 36396918)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500,50 RON
Valoare atribuită
8.500,50 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500,50 RON

din 8.500,50 RON estimat