Atribuită Cumpărare directă

Sos de soia Jin S 15L Sirop de porumb CJW 5L Ulei de susan OTT 1L

Număr anunț
DA26516715
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
CONSALI EXPERT SRL (CUI 18173128)
Cod CPV
15871000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390,86 RON
Valoare atribuită
390,86 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390,86 RON

din 390,86 RON estimat