Atribuită
Cumpărare directă
Caramida plina portanta 240x 115x 63 Dimensiuni (LxGxH) mm 240x115x63 Rezistenta la compresiune (N/mmp) 30 Consum pe mc de zidarie (buc) 444 Conductivitate termica (W/mK) 0.435 Mod de ambalare (buc/palet) 480 Comportament la ardere clasa A1 Masa (kg/buc) 2.8 Consum pe mp de zid 250 mm (buc) 107
- Număr anunț
- DA26522174
- Autoritate contractantă
- Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
- Cod CPV
- 44111100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199,50 RON
- Valoare atribuită
- 199,50 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.