Atribuită Cumpărare directă

TURBO BREAK,TURBO PLUS, TURBO DESTAINER,OZONIT SUPER,CONDITIONER FORTE,

Număr anunț
DA26511082
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.684,75 RON
Valoare atribuită
10.684,75 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.684,75 RON

din 10.684,75 RON estimat